Add Your Heading Text Here

Wykonujemy schody i balustrady wewnętrzne oraz zewnętrzne . Tworzymy schody na indywidualne zamówienie klienta według powierzonego lub własnego projektu . Zadowolenie naszych klientów to nasze zadowolenie.

Wykorzystanie metaloplastyki w aranżacji wnętrz

Wyroby z metalu także mogą stać się ozdobą budynku. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii nasze projekty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy, by wykonana przez nas metalowa konstrukcja była nie tylko solidna, ale i przyciągała wzrok. Jednym z najczęściej realizowanych przez nas projektów są schody na konstrukcji metalowej. Wpasowują się zarówno do klasycznych, jak i industrialnych wnętrz. Dbamy o każdy detal, a metaloplastyka jest dla nas sporym ułatwieniem. Balustrady wewnętrzne wykonujemy według projektu własnego lub na życzenie klienta. Tworzymy nietypowe i oryginalne konstrukcje, które posłużą przez wiele lat i staną się wyjątkową ozdobą wnętrza. Jako producent schodów metalowych możemy zapewnić, że wszystkie nasze projekty tworzymy z myślą o kliencie i jego bezpieczeństwie. Zaufało nam już wiele osób, montując nasze wyroby w swoich domach. Coraz popularniejsze stają się schody zewnętrzne metalowe. Jako producent możemy zapewnić, że jest to bezpieczne i trwałe rozwiązanie. Nie wymagają cyklicznej konserwacji i służą przez naprawdę długi czas.

Produkcja schodów drewnianych na zamówienie

Doświadczenie i dbałość o każdy szczegół – to właśnie cechuje naszą firmę. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów i producentem schodów drewnianych. Naszym głównym zadaniem jest spełnianie oczekiwań każdego klienta. Przygotowujemy wiele projektów, chcąc dopasować je do wnętrz mieszkań i lokali użytkowych. Chętnie podejmiemy się każdego zlecenia, jednocześnie pokazując, że połączenie metalu i drewna wciąż może zachwycać. Możemy polecić wykonanie schodów na konstrukcji stalowej. Wyglądają one bardzo stylowo, a zarazem klasycznie. Dobrze komponują się z każdym stylem, niezależnie od tego, czy w pomieszczeniu króluje glamour czy boho. Wykonane przez nas schody wewnętrzne są funkcjonalne, bezpieczne i przede wszystkim nienagannie się prezentują. Wprowadzamy do naszej oferty także inne rozwiązania. Postawiliśmy na schody dywanowe, czyli takie, które są samonośne. Ich każdy stopień jest podporą dla kolejnego. Dla klientów, którzy nie chcą inwestować w konstrukcję zajmującą wiele miejsca, montujemy także schody strychowe. Umożliwiają one bezpieczne wyjście na strych mimo niewielkich rozmiarów. Działamy m.in. na terenie Dębicy, Rzeszowa, Tarnowa, Mielca i okolic.

Wycena i konsultacje gratis

Zapytaj o wycenę