Add Your Heading Text Here

Skrzynki na listy produkowane są z blachy ocynkowanej , pokrywane farbą proszkową a następnie nanoszona jest patyna w kolorze miedzianym , złotym lub srebrnym.

Skrzynki pocztowe na zamówienie klienta

Wykończenie budynku jest jednym z najważniejszych elementów podczas budowy i remontu. Skrzynki pocztowe znajdują zastosowanie w każdym typie budynku. Ich użytkowanie jest bezproblemowe, dlatego sprawdzą się zarówno w prywatnych gospodarstwach domowych, jak i instytucjach. Oprócz ich funkcji użytkowej bardzo często mogą stanowić także element dekoracyjny. Coraz popularniejsze są skrzynki na listy przelotowe. Jako producent dokonujemy wszelkich starań, by spełnić wymagania naszych klientów. Oferujemy im wiele gotowych produktów, lecz jesteśmy także otwarci na ich propozycje i potrzeby. Dzięki temu mogą się oni nie tylko wyróżnić wśród innych, ale przede wszystkim zyskać wysokiej jakości produkt, który ułatwi ich codzienne funkcjonowanie.

Profesjonalna produkcja skrzynek na listy

Skrzynki pocztowe mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej wykorzystuje się do tego stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Ostatnie przysparzają jednak najwięcej problemów, ponieważ trzeba je odpowiednio zabezpieczać przed działaniem czynników zewnętrznych. Najtrwalsza jest stal nierdzewna, dzięki której skrzynka może posłużyć jej właścicielom przez wiele lat. Przy produkcji skrzynek na listy IRONWOOD wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały. Dobieramy je w zależności od potrzeb naszych klientów i zawsze bierzemy pod uwagę to, czy skrzynka będzie umieszczona wewnątrz czy na zewnątrz budynku. Nasze skrzynki posiadają nie tylko dodatkowe ułatwienia, takie jak np. gazetnik, lecz również wiele ozdobników, które kojarzą się z atrybutami listonosza. Kształt torby, koperta czy trąbka pocztowa? U nas znajdziesz każdy, najbardziej charakterystyczny wzór.

Dlaczego warto zamówić u nas skrzynkę na listy?

Skrzynka na listy jest jednym z podstawowych elementów, które znajdują się w niemalże każdym budynku. Na stałe wpisały się w przestrzeń, stając się niejednokrotnie ich nieodłącznym atrybutem. Jako producent skrzynek na listy możemy zapewnić, że wszelkie nasze projekty są tworzone nie tylko, by zadowolić zlecającego, lecz także, by ozdobić elewację czy ogrodzenie. Dzięki różnym rozmiarom klienci mają ogromny wybór, co ułatwia podjęcie decyzji i dopasowanie modelu do własnych wymagań. Produkcja skrzynek na listy odbywa się w naszej pracowni. Doświadczeni pracownicy robią wszystko, by detale były doskonale uwypuklone, nadając unikatowego charakteru każdemu z naszych produktów. Popularność skrzynek na listy przelotowych sprawiła, że sami staliśmy się ich producentem. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i wybrania produktu, który stanie się zarówno ozdobą, jak i ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu.

Wycena i konsultacje gratis

Zapytaj o wycenę